pośladki
 
Poradniki
- Poznaj swoje ciało
- Zdrowie
- Dziecko
- Uroda
- Kuchnia
Uroda
 
 
  Pielęgnacja dłoni
  Pośladki
 
 
 
 

POŚLADKI - PIELĘGNACJA POŚLADKÓW


Każda z nas chce mieć piękne, jędrne ciało, a szczególnie uda i pośladki. No cóż, nic nie pozostaje innego, jak wziąć się za siebie. Częstym sposobem na uzyskanie jędrnego ciała jest stosowanie odpowiednich kremów.


pośladki

Nakładanie jednak jakichkolwiek kremów na nasze ciało, musi być poprzedzone oczyszczeniem go. Zastosujemy tu oczywiście znany nam peeling do ciała. Po kilkunastominutowej kąpieli, łatwiej będzie nam usunąć martwe komórki naskórka. Najpierw sprawmy sobie krótką kąpiel, a następnie użyjmy peelingu do ciała, pomagając sobie szorstką rękawicą. Pozostałości z peelingu należy spłukać letnią wodą. Potem weź krótki, zimny prysznic. Masuj mocno ciało (nie przesadzaj!), aż poczujesz lekkie mrowienie. Następnie wysusz się i teraz nanieś na pośladki i uda krem ujędrniający i zapobiegający cellulitis. Na koniec kuracji chwytaj skórę między palcami i roluj ją jak małe wałeczki. Jest to jedna z techniki ugniatania, stosowana w masażu klasycznym. Korzystne jest odwiedzanie raz w tygodniu masażysty, aby ujędrnić pośladki i uda.

Bardzo wskazana jest gimnastyka, która wzmocni i ujędrni pośladki. Postaraj się więc codziennie poświęcić swoim pośladkom choć kilka minut. Ważna jest systematyczność. Nie chodzi bowiem oto, aby ćwiczyć 2 godziny raz w tygodniu albo rzadziej, ale 10 minut - codziennie. Ułóż sobie schemat ćwiczeń. Nie zapomnij o rozgrzewce. Mięśnie i serce muszą się stopniowo przyzwyczaić do wysiłku jaki je czeka. W trakcie ćwiczeń nie zapomnij odpoczywać oraz uzupełniać płyny. Najlepiej niech to będzie mineralna niegazowana.
Polecamy
1. Ćwiczenia m.brzcha >>>
pośladki
2. Ćwiczenia m. ud >>>
3. Zastosowanie pomadki >>>
5. Domowe maseczki >>>
Reklama
masaż
Serwis ten ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny.Wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności
za błędy ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.