Ćwiczenia uda
 
Poradniki
- Poznaj swoje ciało
- Zdrowie
- Dziecko
- Uroda
- Kuchnia
Uroda
 
 
 
 
 
 
  Brzuch - cz.1
  Brzuch - cz.2
  Uda - cz.1
  Uda - cz.2
  Uda - cz.3
masaż

ĆWICZENIA NA MIĘŚNIE UDA - cz2

 

W pozycji widocznej na zdjęciu wyciągnij nogę do tyłu tak, aby tworzyła przedłużenie tułowia. Teraz powoli zegnij ją w kolanie i poprowadź w kierunku barku i z powrotem. Wykonaj ćwiczenie po 10 x prawą i lewą nogą.
Połóż się na lewym boku. Prawą rękę ugnij i połóż przed siebie. Lewą podeprzyj się. Noga prawa zgięta. Lewa noga wyprostowana w kolanie. Podnosisz ją na raz, dwa (jak najwyżej dasz radę) i na trzy opuszczasz. Powinnaś odczuwać mięśnie wewnętrznej strony uda. Ćwiczenie wykonaj po 10 x prawą i lewą nogą.
 
Klęknij, nogi i stopy razem. Odchyl się do tyłu kładąc dłonie za stopami. Napnij pośladki i mięśnie brzucha. Wypchnij miednicę w górę tak wysoko jak możesz. W maksymalnej pozycji wytrzymaj licząc do 10. Powtórz ćwiczenie, próbując wypchnąć miednice coraz wyżej. Ćwiczenie to likwiduje "sflaczałe "uda. Ćwiczenie wykonaj 10 razy.
 
Ćwiczenia uda
Ćwiczenia uda
Połóż się na plecach. Nogi zgięte w kolanach. Ręce wzdłuż tułowia. Unoś miednice do góry (jak tylko możesz najwyżej ) i opuszczaj. Wykonaj ćwiczenie 50 razy.
 
Uklęknij, palce stóp obciągnięte, odchyl wyprostowany tułów do tyłu i pozostań tak przez 30 sekund, aż w przedniej części uda odczujesz napięcie mieści.
 
Odchyl tułów niżej, podpierając się z tyłu rękami. Biodra wypchnij w przód. Wytrzymaj w takiej pozycji też 30 sekund. W przedniej części ud powinno być odczuwane rozciąganie.
Polecamy
1. Ćwiczenia m.brzcha >>>
Ćwiczenia uda
2. Ćwiczenia m. ud >>>
3. Zastosowanie pomadki >>>
5. Domowe maseczki >>>
Reklama
Noclegi
Verakom
Serwis ten ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny.Wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności
za błędy ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.