Ćwiczenia uda
 
Poradniki
- Poznaj swoje ciało
- Zdrowie
- Dziecko
- Uroda
- Kuchnia
Uroda
 
 
 
 
 
 
  Brzuch - cz.1
  Brzuch - cz.2
  Uda - cz.1
  Uda - cz.2
  Uda - cz.3

ĆWICZENIA NA MIĘŚNIE UDA - cz2

 

W pozycji widocznej na zdjęciu wyciągnij nogę do tyłu tak, aby tworzyła przedłużenie tułowia. Teraz powoli zegnij ją w kolanie i poprowadź w kierunku barku i z powrotem. Wykonaj ćwiczenie po 10 x prawą i lewą nogą.
 
Połóż się na lewym boku. Prawą rękę ugnij i połóż przed siebie. Lewą podeprzyj się. Noga prawa zgięta. Lewa noga wyprostowana w kolanie. Podnosisz ją na raz, dwa (jak najwyżej dasz radę) i na trzy opuszczasz. Powinnaś odczuwać mięśnie wewnętrznej strony uda. Ćwiczenie wykonaj po 10 x prawą i lewą nogą.
 
Klęknij, nogi i stopy razem. Odchyl się do tyłu kładąc dłonie za stopami. Napnij pośladki i mięśnie brzucha. Wypchnij miednicę w górę tak wysoko jak możesz. W maksymalnej pozycji wytrzymaj licząc do 10. Powtórz ćwiczenie, próbując wypchnąć miednice coraz wyżej. Ćwiczenie to likwiduje "sflaczałe "uda. Ćwiczenie wykonaj 10 razy.
 
Połóż się na plecach. Nogi zgięte w kolanach. Ręce wzdłuż tułowia. Unoś miednice do góry (jak tylko możesz najwyżej ) i opuszczaj. Wykonaj ćwiczenie 50 razy.
 
Uklęknij, palce stóp obciągnięte, odchyl wyprostowany tułów do tyłu i pozostań tak przez 30 sekund, aż w przedniej części uda odczujesz napięcie mieści.
 
Odchyl tułów niżej, podpierając się z tyłu rękami. Biodra wypchnij w przód. Wytrzymaj w takiej pozycji też 30 sekund. W przedniej części ud powinno być odczuwane rozciąganie.
Polecamy
1. Ćwiczenia m.brzcha >>>
Ćwiczenia uda
2. Ćwiczenia m. ud >>>
3. Zastosowanie pomadki >>>
5. Domowe maseczki >>>
Reklama
Noclegi
Verakom
Serwis ten ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny.Wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności
za błędy ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.