Makijaż
 
Poradniki
- Poznaj swoje ciało
- Zdrowie
- Dziecko
- Uroda
- Kuchnia
Uroda
 
 
 
  Puder
  Róż
  Cienie do powiek
  Tusz do rzęs
  Szminka
  Pędzelki
 
 
 

MAKIJAŻ - TUSZ DO RZĘS

 

Oczy są najważniejszym elementem twarzy , warto spokojnie, bez pośpiechu przeznaczyć czas na ich upiększenie. Zadaniem tuszu do rzęs jest uzyskania wyrazistości i głębi spojrzenia. Wtedy twój makijaż będą podziwiać wszyscy.

Makijaż
 
Tusz do rzęs również dobrze dostosować do koloru oczu. Dla szatynek i brunetek z ciemną oprawą oczu proponujemy tusz o kolorze czarnym. Dla pań o oczach szaroniebieskich lub błękitnych idealny będzie tusz o kolorze brązowym i grafitowym. Jest wiele kolorów tuszów: złote, srebrne, czerwone, pomarańczowe, żółte, ale przeznaczone są one dla osób odważnych i młodych.

Jeżeli twoje rzęsy nie są podkręcone, użyj zalotki. Zalotkę stosuje się zawsze przed malowaniem rzęs tuszem. Nigdy odwrotnie. Delikatnie zakładamy zalotkę na oko i lekko przyciskamy przytrzymując kilka sekund. Następnie tuszujemy rzęsy. Na szczoteczce nie powinno być dużo tuszu. Nakładając na rzęsy delikatnie kręć spiralką w palcach. Malując górną część rzęs unieś delikatnie brodę do góry. Malując dolną część rzęs opuść delikatnie brodę na dół. Dolne rzęsy zalecamy nie malować mocno. Po wyschnięciu tuszu na rzęsach można czynność powtórzyć. Jeśli rzęsy się skleją należy je rozczesać suchą szczoteczką, zanim wyschną. Uczesz brwi przezroczystym żelem ze szczoteczką.
Polecamy
1. Ćwiczenia m.brzcha >>>
Makijaż
2. Ćwiczenia m. ud >>>
3. Zastosowanie pomadki >>>
5. Domowe maseczki >>>
Reklama

 

Serwis ten ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny.Wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności
za błędy ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.